sruby

Ing. Michal Šrubař, MBA, EFA, EFP

Lektor v oblasti finančního plánování

Jednatel poradenské společnosti EFAWAY s.r.o. a vzdělávací společnosti EFAcademy s.r.o. Člen rady a předseda akreditační komise EFPA Česká republika. Člen komise pro kvalifikační standardy SQC EFPA Europe.

V oblasti finančních služeb pracuji již dvacátým rokem nejprve na poradenských a následně manažerských pozicích v bankovnictví (Raiffeisenbank, Komerční banka, UniCredit Bank), zprostředkování finančních služeb (AAA Auto), pojišťovnictví (Česká pojišťovna), investičním poradenství a finančním plánování (Benefita, EFAWAY).

Během své pracovní kariéry jsem vedl několik set zprostředkovatelů finančních služeb a finančních poradců v 5-ti evropských zemích a posledních 7 let se intenzivně věnuji vzdělávání a rozvoji finančních poradců.

Od roku 2011 se aktivně podílím na rozvoji EFPA Česká republika (Evropské Asociace Finančního Plánování). Stal jsem se držitelem certifikátu EFA a členem rady EFPA. Od roku 2014 také reprezentuji Českou Republiku v rámci 12 zemí EFPA Europe jako člen komise pro kvalifikační standardy v oblasti finančního plánování (Standard and Qualification Committee EFPA Europe).

Současně provozuji vlastní poradenskou praxi a zabývám se vzděláváním a rozvojem nezávislých finančních poradců.

Motto: „Když je žák připraven, učitel se vždy najde“

Other Member

dalibor Jurič

Mgr. Dalibor Jurič, EFA

tutor vzdělávacích kurzů
valentik_michal

Ing. Michal Valentík

Lektor v oblasti investic
michal jírů

Michal Jírů

Lektor v oblasti investic
Spacek

Ing. et Mgr. Martin Špaček

Lektor v oblasti investic