6-ti měsíční přípravný kurz na certifikaci European Financial Advisor:

  • 18 dnů prezenčních přednášek 
  • studijní materiály ke každému tématu
  • zdarma doporučené knihy (v hodnotě přes 2 000 Kč)
  • přístup do online sekce EFAcademy
  • praktické testy
  • videa lektorů (včetně prezentací)
  • závěrečný opakovací prezenční kurz EFAcamp

Termíny pro ročník 2024/25

Kurz začíná v říjnu 2024
Ukončení kurzu je v dubnu 2025

Místo konání:

Praha

Cena přípravného kurzu:

69.000,- Kč + DPH

Last Call sleva 15.000,- Kč

Výsledná cena kurzu je 54.000,- Kč + DPH

s možností měsíčních bezúročných splátek

(Pro 5 a více zájemců individuální cena)

check ANO – aktivně se zapojím do přípravy na získání certifikace European Financial Advisor v rámci EFAcademy, budu se účastnit prezenčních kurzů, budu sledovat videa a plnit úkoly, abych získané vědomosti aplikoval u svých klientů.

check ANO – rozumím, že lektoři vložili do kurzu své nejlepší mnohaleté know-how, které získali z knih, kurzů, seminářů, působením na trhu a vyučováním ostatních a proto budu se získanými informacemi zacházet s respektem a úctou.

check ANO - potvrzuji, že investuji dostatečné množství času k samostudiu a přečtení knih, zákonů, pojistných podmínek, etického kodexu, doporučených článků k udržování si aktuálního přehledu.

check ANO – na přípravném kurzu obdržím přístup (login a heslo) a budu mít k dispozici E-learning a další materiály potřebné k přípravě na zkoušku EFA. Postupně budou uvolněna videa a záznamy z přednášek s možností se k nim kdykoliv vrátit, přehrávat je a to po dobu přípravného kurzu.

star BONUS 1 – zdarma doporučené knihy v hodnotě přes 2 000 Kč, které přispějí k úspěšnému získání certifikace European Financial Advisor
people PODPORUJEME – Společně s námi podporujete dobré a smysluplné věci a proto jsme se rozhodli, že část ze zisku kurzu půjde na charitu (Nadační fond Dobrý anděl)
protection GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ – Pokud zjistíte, že Vám přípravný kurz European Financial Advisor od EFAcademy nevyhovuje nebo nenaplňuje Vaše očekávání, dostanete své peníze zpět. V tomto případě nám prosím dejte vědět v průběhu prvních 2 dnů přípravného kurzu na info@efacademy.cz.