Jmenuji se Michal Šrubař a v oblasti finančních služeb pracuji již dvacátým rokem. Za tuto dobu jsem pracoval na obchodních a následně manažerských pozicích v bankovnictví, zprostředkování finančních produktů, pojišťovnictví, finančním poradenství a finančním plánování. Během své pracovní kariéry jsem vedl několik set zprostředkovatelů finančních služeb a finančních poradců v 5-ti evropských zemích.

Od roku 2011 se dobrovolně podílím na aktivitách a rozvoji EFPA Česká republika (evropské asociace finančního plánování). Stal jsem se držitelem certifikátu EFA a členem rady EFPA Česká republika. Od roku 2014 reprezentuji Českou Republiku v rámci 12 zemí EFPA Europe jako člen komise pro kvalifikační standardy v oblasti finančního plánování (Standard and Qualification Committee EFPA Europe). Současně provozuji vlastní poradenskou praxi a zabývám se vzděláváním a rozvojem nezávislých finančních poradců.

Proto jsme v letošním roce společně s renomovanými kolegy z finančního trhu připravili EFAcademy, která pomáhá finančním poradcům dosáhnout evropského kvalifikačního standardu v oblasti finančního plánování a získat tak certifikaci a profesní titul EFA (European Financial Advisor).

Motto: „Když je žák připraven, učitel se vždy najde“