VHI investiční akademie

Investiční akademie je určena všem finančním profesionálům, kteří poskytují nebo chtějí poskytovat službu nezávislého investičního poradenství v souladu s nejvyššími světovými standardy finančního a investičního plánování.

Semináře vede osobně Viktor Hostinský, který se tyto principy učil nejprve v Americe, kde získal v roce 2007 titul Certified Financial Planner a od roku 2008 je uplatňuje v praxi v rámci své společnosti VHI, jejíž poradci dnes úspěšně spravují přes 1 Miliardu korun privátním klientům.

Investiční simulace E-Nest Egg

e-Nest Egg je online simulace reálného finančního života. Zvládnutí této simulace je východiskem pro váš úspěch i ve skutečném světě peněz. Pouhým hraním a hledáním správné strategie se učíte využívat správnou kombinaci investic v různých situacích, které jste dosud neměli možnost na vlastní kůži zažít.

Jste připraveni? Otestujte si svoje investiční znalosti a schopnosti nejprve v několika krátkých tréninkových lekcích a pak již ve scénáři, který je obdobný rokům 1991 až 2011, tedy rokům, které jsme právě prožili.